Volkswagen Polo
1.0 TSI DSG Life | Navigatie | Apple Carplay/Android Auto | Climate Control | Digitale Cockpit | Stoelverwarming | Parkeer sensoren | Adaptive Cruise Control | Lichtmetalen Velgen
Direct kopen, basisprijs: € 22.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.890,-
LEASEPRIJS: € 317,02 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.847,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Polo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI DSG Life | Navigatie | Apple Carplay/Android Auto | Climate Control | Digitale Cockpit | Stoelverwarming | Parkeer sensoren | Adaptive Cruise Control | Lichtmetalen Velgen |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 28 augustus 2024 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 33.279 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 317,02 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HXL-37-H |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 70 kw / 96 pk |
| Laadvermogen: | 557 kg |
| Gewicht: | 1.103 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.660 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 15"
- aanhanger assistent
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco (automatisch)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale airbag voor
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- file assistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kleur grijs
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Navigatie
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor